Seniori upisali drugu pobjedu

U nedjelju 17.11.209. seniori KK Podsuseda su gostovali u Ivaniću te nakon dva uzastopna poraza uspjeli ostvariti pobjedu i kući se vratiti sa vrijedna dva boda.

Iako je domaćin cijelo prvo poluvrijeme (28:31) uspijevao parirati favoriziranim Žirafama, pitanje pobjednika riješeno je u nastavku kada gosti podižu agresivnost ponajviše u obranbenom segmentu gdje prisiljavaju košarkše Ivanića na velik broj izgubljenih lopti iz kojih dolazi do mnogo "laganih" koševa na nepostavljenu obranu.

Na kraju potpuno zaslužena pobjeda KK Podsuseda i prekid crne serije loših rezultata.

Čak četvorica igrača završili su utakmicu sa dvoznamenkastim brojem koševa. Predvodio ih je Jesenko sa 17, Župan je dodao 14 a Harapin i Mazić 12 odnosno 10  postignutih koševa.

KK IVNIĆ – KK PODSUSED  60:73 (16:14,12:17,15:26,17:15)