Fortuna savladala juniore

Juniori KK Podsuseda nisu uspjeli upisati prvu službenu pobjedu ove sezone iako im je bila nadomak ruke. Utakmica je bila puna natjecateljskog naboja te uzbuđenja svakako nije izostalo. Pobjednik se praktički nije znao do samog kraja utakmice, ali nažalost Žirafama je manjkalo malo sportske sreće kako bi ugrabili toliko željna dva boda.

Prije pauze za Božićne praznike čekaju nas još dvije utakmice u sklopu memorijalnog turnira "Goran Bukvić" u Zaprešiću nadolazeći vikend. Uz Žirafe i Fortunu na turniru sudjeluju još Hermes i Maksimir.

KK PODSUSED – KK FORTUNA  71:79 (15:18,20:15,22:30,14:16)
KK PODSUSED
Tin Šestak 14, Tomislav Matanović 14, Patrik Ćuže 12, Marko Divjak 10, Vice Lončar 7, Damjan Filipović 7, Jan Jurić 5, Luka Balog 2, Igor Vulelija 0, Dorian Škorjanec 0.