Juniori do prve pobjede

KK BSU – KK PODSUSED  68:69 (18:23,11:13,14:14,25:19)
KK PODSUSED
Tin Šestak 23, Jan Jurić 10, Dražen Štrlek 10, Vice Lončar 9, Filip Pavo Barić 5, Tomislav Matanović 4, Damjan Filipović 3, Dominik Bambir 2, Marko Delač 2, Luka Balog 1, Igor Vulelija 0.

Juniori su upisali prvu pobjedu nakon uzbudljive utakmice protiv kineske ekipe BSU. Iako je prvo poluvrijeme upućivalo na lakšu završnicu, tek se doslovno u posljednjim sekundama utakmica razriješila.

Žirafe su prvi puta ispustile vodstvo nakon 37 minuta igre i omogućile motiviranim domaćinima da povedu sa šest poena razlike. Podsused agresivnom obranom stvara priliku da osam sekundi prije kraja utakmice slobodnim bacanjima Šestaka povede jedan razlike što i čini. U posljednjem napadu Žirafe "kradu" loptu domaćinima i privode utakmicu kraju u svoju korist.