Juniori: Neugodan poraz od Maksimira

KK MAKSIMIR – KK PODSUSED  74:65 (17:12,19:22,17:15,21:16)
KK MAKSIMIR
Joško Jeličić 23, Dario Šantić 17, Tin Bokulić 17, Juraj Dawidovsky 9, Niko Vuchetich 8, Borna Počuča 0, Adrian Zvizdić 0, Leo Zbukvić 0, Luka Prgomet 0, Roko Suvaljko 0, Den Pavlić 0, Šimun Damjanović 0.
KK PODSUSED
Dominik Šoštarko 16, Lucas Leon Vunić 13, Ivan Sabolić 11, Grgur Damiani 11, Leon Jurić 6, Borna Žarko 5, Domagoj Brkić 3, Vid Vignjević 0, Danko Čurlin 0, Lovro Miškulin 0, Tin Šestak 0.

U vrlo bitnom dvoboju u borbi za bijeg sa dna ligaške ljestvice Žirafe su izvukle deblji kraj. Osakaćeni ozljedama i bolestima u tjednima koji su prethodili ovoj utakmici igračima Podsuseda ništa nije polazilo za rukom. Bezidejan napad i nedovoljno agresivna obrana, posebice u segmentu skoka, dovele su do poraza koji to nije trebao biti. 

U sljedećem kolu Žirafe se susreću sa KK Cedevita u Cedevitinom Domu gdje će odmjeriti snage sa glavnim pretendentom za novog prvaka države u juniorskoj konkurenciji.