Juniori pali na prvom testu

Protekli vikend juniori KK Podsused odigrali su prvu službenu utakmicu u novoj sezoni. Početak kvalifikacija nije odrađen na željeni način. Težak poraz protiv ekipe Zapada bio je sve samo ne očekivan. 

Ukratko KK Zapad je izdominirao Žirafe na poziciji visokih igrača. Većinu koševa gosti su postigli upravo sa centarskih pozicija gdje su se igrači Podsuseda poprilično loše snalazili, dok su s druge strane igrali vrlo usku obranu čime su otvorili mnogo otvorenih šuteva. Ali Žirafe u nedjelju nikako nisu bili šuterski raspoloženi.

U sklopu kvalifikacija očekuje nas još jedna utakmica.  U srazu sa KK Hermes svakako valja popraviti dojam sa prve utakmice.

KK PODSUSED – KK ZAPAD   54:83  (9:23, 12:20, 16:22, 17:18)
KK Podsused: Šetak 12, Barić, Lončar 4, Škorjanec 3, Junaković, Matanović 3, Gluhović 2, Miškulin 6, Filipović 4, Divjak 16, Čuže 4, Bambir
KK Zapad: Meštrović 5, Bradić 9, Grabovac 19, Buljan 2, Tomić, Ivanetić 17, Tomičić 23, Grlica, Škara 8