Juniori poraženi od Cibone

KK CIBONA – KK PODSUSED  95:56 (23:13,27:12,16:13,29:18)
KK CIBONA
Dino Bistrović 36, Luka Cvitanović 26, Danko Branković 13, Filip Paponja 9, Danijel Sedlo 7, Dominik Ivić 2, Leo Menalo 2, Lovro Gnjidić 0, Mislav Majić 0, Sandro Rašić 0, Roko Škarica 0, Hrvoje Majcunić 0.
KK PODSUSED
Leon Jurić 10, Domagoj Brkić 9, Lucas Leon Vunić 8, Danko Čurlin 8, Grgur Damiani 6, Dominik Šoštarko 5, Borna Žarko 5, Ivan Sabolić 3, Vid Vignjević 2, Matej Šoštarić 0, Joško Gluhović 0, Lovro Miškulin 0.

Juniori KK Podsused odigrali su ovaj tjedan utakmicu protiv Cibone, no spletom okolnosti utakmica se kao i u prvom dijelu odigrala u KC D.Petrović. 

Utakmica je gotovo cijelim tokom bila jednosmjerna ako izuzmemo treću četvrtinu koju su Žirafe odigrale gotovo nestvarno. Naime ulaskom u drugo poluvrijeme Cibona nije postigla niti jedan poen u prve četiri minute treće četvrtine te svega dva poena u nadolazeće dvije. Nažalost u preostale četiri minute pada koncentracija i razina energetskih zaliha kod igrača Podsuseda te četvrtina završava relativno zadovoljavajuće za domaćine. No, disciplina i agresivnost koju su dečki iz Podsuseda pokazali u defanzivnom dijelu navedenih trenutaka je nešto na čemu treba raditi kako bi to postalo učestalije.

Sljedeći vikend očekuje nas vrlo važan dvoboj protiv KK Maksimir u kojem Žirafe sa novom pobjedom "skaču" na osmo mjesto čime bi se približili primarnom cilju sezone, a to je osiguravanje ostanka u najvišem rangu juniorskog natjecanja.