Juniori poraženi od Samobora

KK PODSUSED – KK SAMOBOR  68:98 (20:24,12:25,12:29,24:20)
KK PODSUSED
Tin Šestak 23, Jan Jurić 12, Vice Lončar 11, Dražen Štrlek 8, Tomislav Matanović 7, Marko Delač 2, Damjan Filipović 2, Marko Divjak 2, Luka Balog 1, Filip Pavo Barić 0, Leo Purkić 0, Igor Vulelija 0.

Iako su gosti došli na utakmicu sa malim brojem igrača, Žirafe to nisu uspjele iskoristi te su nažalost upisale poraz.

Iako je prva četvrtina bila gotovo u potpunosti izjednačena u drugoj četvrtini slijedi pravi raspad sistema u igri Podsuseda. Ni treća četvrtina nije bila ništa bolja te i ona u postupnosti pripada sada već razigranim gostima.

Četvrtu četvrtinu Podsused se budi te tek kada je pitanje pobjednika već bilo riješeno diže u brzinu više te ju dobiva rezultatom 24:20.

I dalje je veliki problem u igri Žirafa bio veliki broj neprisiljenih pogrešaka koje će u budućnosti trebati svesti na minimum kako bi se rezultatski podigli u odnosu na prvi dio sezone.