Juniori uvjerljivo slavili u Samoboru

Nakon neočekivanog poraza od Samobora u prvom kolu, Žirafe su izuzetno motivirane otišle u goste istom. Iako se nije očekivala toliko jednosmjerna utakmica, pobjeda niti u jednom trenutku nije dolazila u pitanje.

Domaćin je na različite načine pokušavao potresti igrače Podsuseda, no to mu nikako nije polazilo za rukom. Upravo naprotiv sve četvrtine su rezultatski pripale Žirafama, a najuvjerljivija je bila posljednja četvrtina koja je dobivena 26:10 u korist Podsuseda.

U ovoj utakmici kolektiv je bio najjače oružje razigranih Žirafa, a činjenica da se samo jedan igrač nije upisao u listu strijelaca ide tome u prilog(izuzev ozljeđenog Gluhovića).

Već u utorak juniore Podsuseda očekuje znatno teži ispit, kada odlaze u goste višestrukom prvaku Države, KK Cibona.

KK SAMOBOR – KK PODSUSED  53:81 (14:22,16:17,13:16,10:26)