Kadeti: Pobjeda u Zaprešiću

Kadeti KK Podsuseda su u nedjelju 16.02.2020. gostovali u Zaprešiću kod KK Fortune te ostvarili vrijednu pobjedu u borbi za ostanak u drugoj kadetskoj ligi

Uspavane domaće košarkaše Žirafe su iznenadile sa pressingom i agresivnom obranom po cijelom terenu od prve minute utakmice, pa su već nakon prve četvrtine postigli uvjerljivo vodstvo (12:25) koje nisu ispuštali do kraja.

Košarkaši Fortune su pokušavali zonskim obranama razbiti ritam gostima, međutim Žirafe su odlučno odbijale povremene bljeskove domaćih te na kraju stigli do zaslužene pobjede rezultatom 60:78.

U pobjedi se najviše istaknuo Filip Barić koji je "vukao" ekipu svih 40 minuta te lucidnim rješenjima izluđivao domaće košarkaše.

Filip je utakmicu završio s 29 postignutih koševa , a uz njega su dvocifreni još bili Balog s 14 i Jurić s 10 postignutih koševa.