Kadeti poraženi od Cedevite

Kadetska ekipa KK Podsuseda ipak nije uspjela završiti tekuću godinu sa nastavkom pobjedničkog niza. Bolji od njih bili su vršnjaci Cedevite Junior II.

Od samog početka pa sve do kraja utakmice domaćin je postepeno povećavao prednost.

Žirafe nisu uspjele parirati treće plasiranoj ekipi kadetske druge lige. Međutim, na momente su uspijevali smanjiti rezultatski zaostatak, no snage i koncentracije za potpuni povratak nažalost nije bilo.

Treba napomenuti kako su gosti cijelo drugo poluvrijeme igrali bez najboljeg strijelca momčadi(Jan Jurić), koji je nakon monstruoznog zakucavanja napravio nesmotren prekršaj i nažalost zbog pete osobne pogreške ranije napustio igru.

Najbolji strijelac Žirafa bio je kapetan Štrlek sa 17 postignutih koševa.

CEDEVITA II – PODSUSED  91:65 (26:17,22:19,21:15,22:14)
PODSUSED
Dražen Štrlek 17, Luka Balog 12, Ian Brezovec 11, Filip Pavo Barić 10, Jan Jurić 7, Val Bekić 4, Nikola Mirković 4, Antonio Petrović 0, Matej Guliš 0, Roko Požar 0, Ivan Berišić 0, Toni Sačarić 0.