LZŽ: Druga utakmica,druga pobjeda

kadU nedjelju su kadeti odigrali drugo kolo županijske lige protiv susjeda iz Zaprešića.

Ulazak u utakmicu je bio poprilično nervozan pa domaćini prve poene zabijaju tek u petoj minuti susreta. Srećom, gosti taj period nisu iskoristili kako bi pobjegli na osjetniju prednost, a do kraja četvrtine Žirafe čak i preuzimaju vodstvo (11:9).

I u drugoj četvrtini je bilo nervoze, opet se igralo čvrsto i na mali broj poena pa se na odmor odlazi pri rezultatu 24:20. Nakon odmora Žirafe su zaigrale puno agresivnije i napokon se odvojile na dvoznamenkastu prednost. Rezultat na kraju treće četvrtine bio je 43:32.

I kada se činilo kako bi Podsused napokon mogao prelomiti utakmicu, Fortuna s nekoliko laganih poena iz drugog napada i iz kontre, dvije minute prije kraja dolazi na samo -2. Srećom u te dvije minute gosti nisu postigli niti jedan poen, a Šoštarić je mirnim izvođenjem slobodnih bacanja postavio konačnih 51:47.

U ovoj rezultatski neizvjesnoj utakmici, strijelce su s po 15 poena predvodili Filipović i Miškulin.

KK PODSUSED – KK FORTUNA 51:47 (11:9, 13:11, 19:12, 8:15)