Mlađi kadeti četvrti u zagrebačkoj županiji

U utakmici za treće mjesto, koja se održavala u Ivaniću, KK Podsused nastupio je protiv KK Fortuna iz Zaprešića. Naši mlađi kadeti dobro ulaze u utakmicu pa na kraju prve četvrtine vode 20:14. Ipak, na veliki odmor se odlazi s potpuno izjednačenim rezultatom (30:30). Poprilično izjednačena utakmica nastavlja se i u drugom poluvremenu, ali serijom 0:7, Fortuna odlazi na najveću prednost u utakmici (53:62), a Podsused nakon toga promašuje svih 5 svojih slobodnih bacanja što je onemogućilo neizvjesnu završnicu. Na kraju pobjeda Fortune rezultatom 61:66, a naše Žirafe morale su se zadovoljit s četvrtim mjestom. Brezovec je opet predvodio strijelce s 36 poena, a dvoznamenkast je bio i Levak s 12.

KK PODSUSED – KK FORTUNA 61:66 
KK PODSUSED
Brezovec 36, Levak 12, Folnović 8, Sačarić 3, Brkić 2, Urukalović, Capan, Mužek, Galešić, Dodig, Kalac, Martinov, Lipovšćak, Ugrin.