Mlađi kadeti do pobjede u posljednjim minutama

15894550_10155329128082580_7762683777114078541_nMlađi kadeti su protekli vikend započeli svoju natjecateljsku sezonu. U goste nam je stigao KK Jaska.

Prvu četvrtinu mlade Žirafe dobivaju rezultatom 18:13, a prednost je ostala ista i na kraju prvog poluvremena (25:20). Sredinom treće četvrtine dolazi do pada u igri mladih Žirafa, prvenstveno zbog ozljede Alana Crnića koji je do tada odradio veliki dio posla u obrani pa gosti iz Jaske preuzimaju vodstvo, ali do kraja četvrtine prednost je ponovo na strani domaćina (41:38). U zadnjoj četvrtini slijedi još jedan nalet gostiju koji dvije minute prije kraja preuzimaju vodstvo i bježe na +4 (43:47). Ipak, do kraja četvrtine Žirafe rade seriju 9:2 kojom su osigurale prvu pobjedu i veliko veselje. Utakmica je završila rezultatom 52:49.

Prvi strijelac bio je Gluhović s 28 poena, a dvoznamenkast je bio i Benjamin Knežević s 12 poena. Treba istaknuti i Dražena Štrleka koji je zabio 8 poena i odradio odličan posao u obrani te Bornu Radnića koji je zabio 4 poena. Nikako ne smijemo zaboraviti najmlađe, Martina Capana i Tonija Sačarića kojemu je ovo bila prava utakmica.

KK PODSUSED – KK JASKA 52:49 (18:13, 7:7, 16:18, 11:11)