Mlađi kadeti osigurali “Final four”

Prošli vikend mlađi kadeti igrali su posljednju utakmicu regularnog dijela sezone i to protiv KK Dugo Selo. Poraženi su rezultatom 61:83, a strijelce je predvodio Brezovec s 27 poena. Dvoznamenkast je bio i Levak sa 17 poena. Ovaj poraz donio nam je šestu poziciju na tablici i križanje s trećeplasiranom Goricom u playoffu.

KK PODSUSED – KK DUGO SELO 61 : 83
KK PODSUSED
Brezovec 27, Levak 17, Brkić 7, Sačarić 6, Folnović 4, Ugrin, Urukalović, Mužek, Lipovšćak, Kalac, Martinov, Capan, Galešić.
Ovu nedjelju odigrana je utakmica protiv Gorice koja je bila veliki favorit u tom susretu. Ipak, ekipa iz Podsuseda se nije htjela predati pa je u utakmicu ušla maksimalno borbeno i odlučno, a taj stav je zadržala do kraja utakmice što se na kraju i isplatilo. Pobjeda Žirafica u uzbudljivoj završnici rezultatom 65:67 čime je izboren prolazak u polufinale.
KK GORICA – KK PODSUSED 65 : 67
KK PODSUSED
Brezovec 34, Levak 15, Brkić 8, Folnović 8, Sačarić 2, Galešić, Mužek, Urukalović.