Mlađi kadeti poraženi u od Universa i Samobora

Prije dva tjedna pretkadeti su igrali protiv KK Univers. Treća četvrtina bila je kobna za Žirafice. Univers je tu četvrtinu dobio rezultatom 15:4 i tako otišao na velikih  36:18. Susret je završio rezultatom 49:34, a jedini dvoznamenkasti iz ekipe Podsuseda bio je Brezovec s 14 poena.

KK UNIVERS – KK PODSUSED 49:34
KK PODSUSED
Ian Brezovec 14, Toni Sačarić 6, Vid Levak 5, Zvonimir Urukalović 5, Ivan Brkić 3, Vid Folnović 1, Martin Capan 0. 

Pretkadeti su u susretu protiv Samobora bili poprilično oslabljeni i u takvom odnosu snaga nisu mogli zaprijetiti gostima koji su pitanje pobjednika riješili već u prvoj četvrtini (11:31). Prednost gostiju povećavala se do kraja susreta, a utakmica je završila rezultatom 34:87. Jedini dvoznamenkasti u ekipi Podsuseda bio je Levak koji je zabio 20 poena. U idućem kolu igramo protiv Fortune u Zaprešiću, a nadamo se kako ćemo za taj susret bit kompletni.

KK PODSUSED – KK SAMOBOR 34:87
KK PODSUSED
Vid Levak 20, Toni Sačarić 9, Martin Capan 2, Vid Folnović 2, Zvonimir Urukalović 1, Goran Galešić 0, Ivan Brkić 0, Karlo Lazić.