Mlađi kadeti u borbi za treće mjesto….

U polufinalu županijske lige, KK Podsused nastupio je u gostima protiv KK Samobor. Kao i u četvrtfinalu, protivnik je bio veliki favorit, ali Žirafe se nisu htjele predati bez borbe.

U prvom poluvremenu držimo priključak i na odmor odlazimo s dostižnih -5 (26:21). Ipak, u trećoj četvrtini Samobor pokazuje zašto je favorit u ovoj utakmici pa na kraju treće vodi rezultatom 50:36. U zadnjoj četvrtini Podsused izvlači zadnje atome snage i velikom željom i borbom, na dvije minute do kraja, dolazimo na -2 (57:55). Tada Samobor zabija dvije trice u nizu i tako riješava pitanje pobjednika. Konačni rezultat bio je 63:57. Strijelce je opet predvodio kapetan Brezovec s 29 poena, a dvoznamenkasti su bili i Sačarić s 12 te Levak s 11 poena.

KK SAMOBOR – KK PODSUSED 63:57
KK PODSUSED
Brezovec 29, Sačarić 12, Levak 11, Brkić 3, Folnović 2, Urukalović, Capan, Mužek.