Poraz od Fortune i pobjeda nad P.Zrinski

KK PODSUSED – KK FORTUNA 36:58(13:3,8:28,13:10,2:17)
KK PODSUSED
Stipančić 2, Kiraly 5,Paun M. 13, Šoštarić 8,Žanić 6, Paun A. 2, Vulelija, Vrbaslija
PETAR ZRINSKI – PODSUSED 61:63 (17:13, 9:13, 19:17, 16:20)
PODSUSED
Gluhović F. 5, Žanić 2, Vrbaslija, Šoštarić 9, Gluhović J. 19, Vrdoljak 5, Stipančić 8, Kiraly 15, Vulelija.
Kadeti su od proljetne stanke odigrali dvije službene utakmice. Najprije su neugodno poraženi od Fortune iz Zaprešića zbog  izostanka nekoliko bitnih igrača, ali su zato protekli vikend ostvarili pobjedu u uzbudljivoj završnici protiv KK Petar Zrinski iz Vrbovaca.
Utakmica protiv Fortune pokazala je dva lica Žirafa.  Odlično u prvoj i trečoj četvrtini i očajno u drugoj i četvrtoj. Dok je u utakmici sa P.Zrinskim bilo sasvim suprotno, no loše dinice igre nisu bile toliko očajne kao u tjednu prije.
Izuzev velike borbenosti valja izdvojiti dva igrača(Kiraly i Stipančić) koja su odskočila u odnosu na ostatak sezoen te su uz Joška Gluhovića predvodile Žirafe do nove pobjede.