Seniori: A sada derbi….

Proteklog vikenda, u sklopu petnaestog kola Druge lige regije Centar, seniori su gostovali kod KK Dugo Selo. Uvijek nezgodno gostovanje u Dugom Selu moglo je biti kobno za Žirafe, kako se prijašnjih godina znalo događati. No, Podsused ulazi ozbiljno u utakmicu i ne dopušta domaćinima da se razigraju. Nakon +14 u prvoj četvrtini, u drugoj se nije ostvario znatniji porast prednosti Podsuseda. Na "veliki predah" odlazi se pri rezultatu 30:47. U drugom poluvremenu igra se donekle izjednačena košarka uz veliku rotaciju Žirafa. Tek drugi put u ovoj sezoni svi su se igrači Podsuseda upisali na listu strijelaca. Utakmica je završila uvjerljivom pobjedom gostiju rezultatom 55:79. Najučinkovitiji u redovima Podsuseda bili su Dugandžić (18p) i Kušec (10p).  Sljedeće kolo Žirafe dočekuju KK Univers, koji je ujedno glavni konkurent seniorima Podsuseda u utrci za prvo mjesto. Stoga u iščekivanju derbija pozivamo sve navijače da u ponedjeljak 9.3. u 20.20 h dođu u Sutinska vrela i podrže naše Žirafe u nastavku borbe za prvo mjesto.

KK DUGO SELO – KK PODSUSED 55:79 (11:25; 19:22; 12:18; 13:14)
KK PODSUSED
Franko Dugandžić 18, Lovro Kušec 10, Bruno Jesenko 8, Vjeran Grozdanić 8, Pavle Pavičić 7, Luka Župan 7, Matej Levanić – Kutni 6, Damir Harapin 6, Karlo Filipović 4, Leonardo Mazić 3, Josip Baljkas 2.