Seniori bolji od Zrinjevca

Nakon što je Podsused uzvratio Maksimiru za poraz iz prvog dijela sezone, isto je trebalo ponoviti i protiv KK Zrinjevac 1937.

Podsused odlično ulazi u utakmicu i ima veliku prednost na kraju prve četvrtine (28:9). Izrazito raspoloženi su u tom periodu bili Šušak (12p) i Kežman (9p). Veliki pad u igri dogodio se u drugoj četvrtini pa Zrinjevac do velikog odmora prilazi na samo -4 (36:32). U trećoj četvrtini razigrao se i kapetan Harapin koji u tom periodu postiže 10 poena, od toga 6 uzastopnih na kraju četvrtine za dvoznamenkastu prednost (58:48). U zadnjoj četvrtini Zrinjevac je opasno prijetio, ali Žirafe su ipak uspješno održale prednost. Utakmica je završila rezultatom 78:69.

Najraspoloženiji u ovom susretu bili su već spomenuti Kežman (21p), Šušak (20p) i Harapin (16p), a dvoznamenkast je bio i Jesenko (10p). Ovom pobjedom Podsused se probio na peto mjesto, a u idućem kolu očekuje nas susret protiv prvoplasirane Dubrave.

KK PODSUSED – KK ZRINJEVAC 1937  78:69 (28:9, 8:23, 22:16, 20:21)

KK PODSUSED: Bojan Kežman 21, Luka Šušak 19, Damir Harapin 17, Bruno Jesenko 10, Vanja Miletić 6, Luka Bekavac 3, Tomislav Đurinović 2, Pavle Pavičić 0, Vjeran Grozdanić 0, Leonardo Mazić 0, Hrvoje Planinić 0, Vjeko Katić 0