Seniori pali u nastavku

Seniorska ekipa KK Podsuseda je u drugom kolu Druge lige regije Centar gostovala kod KK Zapada. Nakon uvjerljive pobjede u prvom kol , stigao je i prvi poraz.

Žirafe ulaze čvrsto i odlučno u utakmicu te već u petoj minuti imaju prednost +8 (10:2).

Nakon minute odmora na koju je bio prisiljen trener domaćih, uspijevaju serijom 8:0 u potpunosti izjednačiti rezultat i vratiti stvari na početak.

Odličnom obranom i pametnom igrom u napadu košarkaši Podsuseda uspijevaju na "veliki odmor" otići sa prednošću od 10 razlike (37:27).

Međutim, domaćin podiže agresivnost u oba pravca te kažnjava i najmanje pogreške gostiju "laganim" koševima iz kontranapada.

Žirafe nisu mogle naći ritam iz prvog poluvremena, a rezultat toga je velika i zaslužena pobjeda KK Zapada.

Najraspoloženiji igrači bili su kapetan Harapin sa 14 koševa , a uz njega dvocifreni su još bili Baljkas sa 13 , Jesenko s 12 te Župan s 10 postignutih koševa.

KK ZAPAD – KK PODSUSED 82:64 (12:18,15:19,25:13,30:14)