Seniori ponovno u A2 ligi!

Nakon što su poznati svi sudionici novormirane Prve lige povjerenik za natjecanje Druge lige Centar Darko Ćopić izvjestio nas je kojih 12 klubova bi trebalo nastupiti u novoj sezoni bivše A-2 lige Centar.

Uz sedam klubova koji su to pravo izborili rezultatom prošle sezone novi članovi su prve tri momčadi prošlosezonske B lige Centar Univers FER, Zrinjevac 1937 i Podsused, te Ivanić i Petar Zrinski iz Vrbovca koji su prošle sezone nastupali u A-2 ligi Sjever, a nakon donošenja novih propozicija natjecanja kao klubovi Zagrebačke županije nastupati će u ovoj ligi.

Liga će startati 21.listopada, a završiti 14.travnja slijedeće godine, a prvak lige igrat će na turniru (25. -29.travnja) s prvacima ostalih Regija za nastup u Prvoj ligi.

SUDIONICI DRUGE LIGE CENTAR 2017/18:

 1. SESVETE
 2. ZAPRUĐE
 3. HAKK MLADOST
 4. SAMOBOR
 5. DUBRAVA
 6. ZAPAD
 7. MAKSIMIR
 8. UNIVERS FER
 9. ZRINJEVAC 1937
 10. PODSUSED
 11. PETAR ZRINSKI
 12. IVANIĆ