Seniori preokretom do treće pobjede….

U petak 22.11.2019. odigran je susret petog kola Druge lige regije Centar. Favorizirani košarkaši Podsuseda ugostili su košarkaše Medvešćaka i uz puno muke stigli do treće pobjede.

Ponovilo se još jedno loše poluvrijeme Žirafa gdje u 20 minuta igre nikako nisu uspjeli pronaći rješenja za razigrane Medvjede.

Veliki broj izgubljenih lopti, loša defanzivna tranzicija te brzopleta napadačka rješenja , najveći su razlozi minusa od 9 koševa (36:45) s kojim se otišlo na "veliki odmor".

U nastavku izlazi puno motiviranija i koncentriranija domaća ekipa te u trećoj četvrtini ekspresno anulira zaostatak, a ubrzo nakon toga i prelaze u vodstvo kojeg ne ispušta do završetka utakmice.

Na kraju, uz puno veću muku od očekivane, Žirafe dolaze do zaslužene pobjede rezultatom 75:65.

Tri igrača KK Podsuseda završila su utakmicu sa dvocifrenim učinkom. Kapetan Harapin predvodio je listu strijelaca sa 18, a ovogodišnja pojačanja Baljkas i Perović dodali su 17 , odnosno 13 poena.

KK PODSUSED – KK MEDVEŠČAK 75:65 (15:22,21:23,23:8,16:12)