Seniori “prosuli” dva boda

Seniorska momčad KK Podsuseda je u petak 8.11.2019. odigrala treće kolo Druge lige regije Centar te ubilježila i drugi uzastopni poraz.

Nakon neugodnog gostujućeg poraza u prošlom kolu , pobjedu i dva boda iz Podsuseda odnijeli su košarkaši Zrinjevca.

Žirafe bolje otvaraju utakmicu te nakon uvodnih 6 minuta igre vode rezultatom13:4.

Gosti "vežu" dvije trice i uspijevaju smanjiti razliku. Međutim, domaćin uspijeva koševima kapetana Harapina i tricama razigravača Planinića vratiti vodstvo sa početka utakmice.

Podsused tokom cijele druge četvrtine održava prednost od 10-ak koševa razlike, no u zadnjoj minuti svojim greškama dopušta gostima da smanje zaostatak (41:35).

U nastavku se igra "koš za košem" ,sve do posljednjih 4 minuta utakmice kada se događa neobjašnjiv pad Žirafa, a gosti serijom (4:17) preokreću rezultat u svoju korist i odnose 2 boda iz Podsuseda.

Treba napomenuti kako su košarkaši Zrinjevca svoje prvo vodstvo stekli u posljednjoj minuti utakmice što im je bilo dovoljno da ostvare pobjedu.

KK PODSUSED – KK ZRINJEVAC  68:72 (27:18,14:17,15:17,12:20)