Seniori u pravom svijetlu

Seniori KK Podsuseda su u sklopu šestog kola Druge lige regije Centar ugostili košarkaše iz Dugog Sela te ostvarili i treću pobjedu u nizu.

Cijela prva četvrtina protekla je u rezultatskoj neizvjesnosti , a povremeni bljeskovi nisu bili dovoljni da se jedna od ekipa odvoji i stekne veću prednost.

Ipak , Žirafe na "veliki odmor" odlaze sa 6 pogodaka prednosti i nagovještavaju bolju igru u nastavku utakmice.

Već u prvih 5 minuta nastavka , domaćin odličnom igrom prije svega u obrani te kažnjavanjem tzv."laganim" koševima uspijeva slomiti otpor gostiju.

Do kraja , koncentriranom igrom u oba smjera , Žirafe uspijevaju mirno privesti utakmicu kraju pa krajnjim rezultatom 82:57 osvajaju zaslužena dva boda.

Strijelce je predvodio Ćosić s 21 ubačajem , a uz njega dvocifreni su još bili Jesenko s 17 te kapetan Harapin sa 10 postignutih koševa.

KK PODSUSED – KK DUGO SELO  82:57 (17:17,22:16,23:13,20:11)