Seniori uvjerljivi protiv Ivanića

Proteklog vikenda, u sklopu trinaestog kola Druge lige regije Centar, ugostili smo ekipu KK Ivanić. Nakon utakmice sa KK Zrinjevac uslijedit će tri nominalno slabije utakmice, a jedna od njih upravo je protiv Ivanića. Shodno tomu, trijumf i nastavak pobjedničkog niza predstavljaju imperativ. Gosti otvaraju utakmicu zonom, koju forsiraju gotovo cijelu utakmicu, ne bi li isforsirali što više ishitrenih šuteva i potrošenih lopti domaćina. Većim dijelom prvog poluvremena Žirafe su imale problema, prvenstveno s realizacijom otvorenih šuteva kojih je bilo na sve strane. To je držalo goste u utakmici. No, ipak se krajem druge četvrtine stvara značajnija prednost i Podsused odlazi na predah s 9 poena prednosti (38:29). Ostatak utakmice nije pružio nikakvu rezultatsku napetost te Žirafe polako podebljavaju prednost, koja je u konačnici iznosila velikih 30 poena. Krajnji rezultat bio je 96:66. Treba napomenuti kako su se svi igrači, koji su nastupili, upisali na listu strijelaca. Najefikasniji su bili Kušec (16p), Jesenko (13p), Župan (13), Levanić-Kutni (12p) i Dugandžić (11p). Također treba istaknuti kako je naš junior, Tomislav Matanović, odigrao odličnu utakmicu i postigao 8 poena. 

KK PODSUSED – KK IVANIĆ 99:66 (17:14; 21:15; 26:18; 32:19)
KK PODSUSED
Lovro Kušec 16, Bruno Jesenko 13, Luka Župan 13, Matej Levanić – Kutni 12, Franko Dugandžić 11, Leonardo Mazić 9, Tomislav Matanović 8, Vjeran Grozdanić 6, Hrvoje Planinić 4, Maroje Perović 2, Damir Harapin 2, Karlo Filipović 0.