Žirafe uvjerljive kod Medvjeda

Proteklog vikenda, u sklopu trinaestog kola Druge lige regije Centar, seniori su gostovali kod KK Medveščak. Domaćini, kao posljednje rangirana ekipa u ligi, nisu trebali predstavljati značajniji problem Žirafama. Tako je i bilo većim dijelom utakmice. U startu Podsused radi prednost od 15tak poena koja se do kraja poluvremena popela, na kasnije će se pokazati nedostižnih, 23 poena. Prvo poluvrijeme završava rezultatom 38:61. U trećoj četvrtini domaćini pokušavaju smanjiti razliku što će rezultirati njihovom jedinom osvojenom četvrtinom (26:19). Ipak, do kraja utakmice Podsused anulira zaostatak iz treće četvrtine čime drugo poluvrijeme završava izjednačenim rezultatom (44:44). Konačni rezultat glasi 82:105 u korist Žirafa, a time je pobjednički niz od 11 utakmica ostao aktivan. Najučinkovitiji kod Podsuseda bili su Dugandžić i Harapin sa 26 poena, Perović (18p) te Župan (11p).

KK MEDVEŠČAK – KK PODSUSED 82:105 (21:28; 17:33; 26:19; 18:25)