Kadeti

Kadeti: Pobjeda i poraz!

Nakon seniora, na teren je izašla naša prva kadetska ekipa. Protivnik je bio KK Dubrava. Dubrava je od početka utakmice nametnula jak ritam, koji naša ekipa nije mogla pratiti. Razlika je rasla iz minute u minutu do konačnih -60. Rezultat je bio 34:94.
Naše strijelce predvodio je Levak s 14 poena, a dvoznamenkast je bio i Brezovec s 10.
Idući vikend očekuje nas još jedna teška utakmica protiv KK Cibona.

KK PODSUSED – KK DUBRAVA 34:94 (6:25, 9:25, 4:25, 15:19)

KK PODSUSED: Vid Levak 14, Ian Brezovec 10, Toni Sačarić 6, Mislav Šimunić 2, Ivan Medić 2, Ivan Kršnjavi 0, Dominik Zadro 0, Lucas Andres Mora Asić 0, Ivan Ević 0, Ivan Brkić 0, Fran Čičin – Karlov 0.

Odmah poslije prve, utakmicu je odigrala i druga kadetska ekipa. Protivnik je bio KK Pešća.
U prvoj četvrtini ni jedna ekipa nije se uspjela rezultatski odvojiti, ali u drugoj četvrtini obranom preko cijelog terena Žirafe rade razliku pa se na veliki odmor odlazi s +14 (29:15). U istom ritmu naši igrači su nastavili u drugom poluvremenu pa je razlika narasla do +35 (64:29).Šimunić je zabio 17, a pratio ga je Špehar s 10 poena.Idući vikend protivnik je druga ekipa Larusa.
KK PODSUSED – KK PEŠĆA 64:29 (9:8, 20:7, 21:7, 14:7)

KK PODSUSED: Mislav Šimunić 17, David Špehar 10, Ivan Kršnjavi 8, Ivan Brkić 6, Pavao Maršić 6, Ivan Medić 5, Martin Capan 6, Marko Prpić 3, Fran Čičin – Karlov 3, Edi Pleše , Lucas Andres Mora Asić