Najava utakmica
KADETI:
FORTUNA-PODSUSED
Subota,21.1.2017.
SD Zaprešić
18,00 h
 
PODSUSED-GORICA
Nedjelja,22.1.2017.
SD S.vrela
18,15 h
 
JUNIORI:
ZRINJEVAC-PODSUSED
Subota,21.1.2017.
Zag.velesajam
(Paviljon 25)
19,00 h
 
SENIORI C1:
PODSUSED-MEDVEŠČAK
Nedjelja,22.1.2017.
SD S.vrela
20,00h
Video prilog o klubu
(klikni za pregled)
Sponzori

Kadeti rutinski preko Hermesa

15894550_10155329128082580_7762683777114078541_nKK HERMES – KK PODSUSED 38:51 (8:12,13:18,6:18,3:11)
KK HERMES
Matej Mećava 12, Niko Kulišić 9, K Grošev 8, Tin Husnjak 5, Ante Galić 4.
KK PODSUSED
Lovro Miškulin 15, Matej Šoštarić 13, Antun Paun 6, Vili Kiraly 5, Marko Paun 4, F Gluhović 3, Joško Gluhović 3, Luka Žanić 2, Leo Purkić 0, Dominik Kupres 0, Karlo Vrdoljak 0.

Prva službena utakmica u novoj godini odrađena je bez previše napora, no za Žirafe nikako ne možemo reći da su bile prave. Kako je na drugoj strani stajalo samo pet igrača, ozbiljnost pristupa je nekako splasnula te igrači Podsuseda ne izgledaju kako bi trebali. Iz ove utakmice nema se šta previše izdvojiti izuzev činjenice da su svi igrači Podsuseda imali dovoljno minuta na parketu, tako da to možemo okarakterizirati kao najpozitivniju stranu ove utakmice.

Samoboru šesti Božićno novogodišnji turnir “Sutinska vrela 2017”

samoborNa kraju još jednog uspješnog turnira, možemo ustvrditi kako su ciljevi vodstva KK Podsused u velikoj mjeri ostvareni. Izuzev titule, koja im je pobjegla za dlaku, organizacija i realizacija turnira je protekla vrlo dobro. 

U utakmici za 5. mjesto ŠK Gornje Vrapče – Cedevita je uvjerljivo svladala KK Bosco, koja je na turniru nastupala sa drugom momčadi.

Treće mjesto osvojio je KK Vern sa novom pobjedom protiv KK Zapad, a u finalnoj utakmici odigravala se prava bitka za tron.

Utakmica je igrana u egalu cijelim svojim tokom, no u posljednjoj četvrtini KK Samobor ostaje pribraniji i osvaja turnir.

Kao najbolje pojedince turnira moramo izdvojiti Jakova Kontaka(Najkorisniji igrač turnira) koji je predvodio KK Samobor do zlata te Lovru Miškulina koji je uz titulu najboljeg strijelca turnira osvoji i natjecanje u pogađanju trica.

KK BOSCO – ŠK GORNJE VRAPČE  59:78 (13:16; 15:23; 17:22; 17:27)
KK BOSCO:
Lončar 26, Galetić 5, Pezdevšek, Vodopija 4, Matanović 15, Sekulić, Vučković 3, Pešurda 6, Matasić
ŠK GORNJE VRAPČE:
 Mihalić 9, Nikolić 5, Šestak 6, Babić 29, Vukičević 23, Barić 3, Balog, Vrbanec, Bambir 3
 
AKK  VERN – KK ZAPAD  58:35 (16:8; 8:10; 16:9; 18:8)
AKK VERN:
Doko 2, Milaković 3, Andrić, Puljiz, Rast 5, Čančar 20, Budimlija 8, Kračun, Rajković, Bulić 2, Gulija 18
KK ZAPAD:
Kovačević, Tomić 2, Škrtić, Mitrović, Crnković, Tomičić 18, Matić 3, Šarić 3, Šiljeg  5, Azinović  4, Naglić
 
KK PODSUSED – KK SAMOBOR  45:54 (15:13; 12:11; 12:11, 6:19)
KK PODSUSED:
Purkić, Gluhović  F., Lončar, Paun A. 10, Kupres 2, Šoštarić 5, Gluhović  J. 8, Žanić 2, Vukelić, Stipančić, Paun M. 4, Miškulin 14
 
KK SAMOBOR:
Spaseski-Baburek 2, Knezović 15, Sedlar R., Sedlar L., Kontak 17, Matović 9, Mixić, Milakara 7, Zovko 4
 
NAJBOLJA PETORKA TURNIRA:
1) Lovro Miškulin (KK Podsused)
2) Jakov Kontak (KK Samobor)
3) Emilio Čanačar (KK Vern)
4) Dominik Tomičić (KK Zapad)
5) Dino Babić (ŠK Gornje Vrapče – Cedevita)
 
POBJEDNIK U POGAĐANJU TRICA:
Lovro Miškulin (KK Podsused)
 
NAJBOLJI STRIJELAC TURNIRA:
Lovro Miškulin (KK Podsused)
 
NAJKORISNIJI IGRAČ:
Jakov Kontak (KK Samobor)
 
ZAVRŠNI PLASMANI EKIPA:
1) KK Samobor
2) KK Podsused
3) KK Vern
4) KK Zapad
5) ŠK Gornje Vrapče – Cedevita
6) KK Bosco

KK Samobor i KK Podsused u finalu turnira!

img-20170104-wa0017
 
KK PODSUSED – KK VERN 58:51 (15:8,16:13,10:14,17:16)
KK PODSUSED
Miškulin 25, Paun A. 10, Šoštarić 8, Kupres 4, Paun M. 5, Gluhović J. 4, Gluhović F.2, Vukelić, Purkić, Žanić, Lončar, Stipančić
KK VERN
Doko 5, Milaković, Andrić 6, Potočić, Rast 4, Čančar 10, Budimlija 6, Kračun, Rajković 1, Bulić 7, Gulija 12 
 
KK ZAPAD – KK SAMOBOR 37:87 (9:28,8:22,12:12,8:25)
KK ZAPAD
Šarić 6, Tomić 2, Crnković, Škrtić 4, Mitrović, Kovačević, Tomičić 9, Matić 2, Bradić, Šiljeg 9, Azinović 3, Naglić 2
KK SAMOBOR
Spaseski 15, Knezović 22, Kontak 20, Matović 13, Milakara 11, Zovko 6

 

Posljednje utakmice skupina

img-20170103-wa0003
KK SAMOBOR – ŠK GORNJE VRAPČE CEDEVITA 75:49 (18:14,25:12,14:12,18:11)
KK SAMOBOR
Milakara 8, Knezović 20, Sedlar 8, Spaseski 2, Matović 8, Kontak 23, Zovko 6
ŠK GORNJE VRAPČE CEDEVITA
Mihalić, Bambir, Tatović 13, Barić, Balog, Babić 4, Vukičević 11,Mikulić 11, Šestak 2, Pađen 8, Vrbanec 
 
KK BOSCO – KK ZAPAD 72:78 (13:16,15:23,17:22,27:17)
KK BOSCO
Čizmić 18, Vodopoija 2, Sekulić, Vučković 5, Galetić 4, Lončar 24, Pezdevšek 0, Pešorda 15, Matasić 4
KK ZAPAD
Kovačević 4, Tomić 0, Škrtić 4, Mitrović, Crnković 5, Tomičić 38, Matić 7, Šarić 16, Šiljeg 4, Azinović, Naglić

 

SKUPINA     A
POBJEDE
PORAZI
BODOVI
1.
KK PODSUSED
2
0
4
2.
KK ZAPAD
1
1
3
3.
KK BOSCO
0
2
2

 

SKUPINA     B
POBJEDE
PORAZI
BODOVI
1.
KK SAMOBOR
2
0
4
2.
KK VERN
1
1
3
3.
ŠK G.VRAPČE
0
2
2

 

UTAKMICE POLUFINALA(16,30 h):

KK PODSUSED – KK VERN

KK SAMOBOR – KK ZAPAD

Drugi dan turnira “Sutinska vrela 2017”

img-20170103-wa0029KK VERN – ŠK GORNJE VRAPČE CEDEVITA 59:33 (17:7,14:4,14:16,14:6)
KK VERN
Doko 2, Milaković, Andrić, Lazić 20, Rast 2, Čanačar 19, Budimlija 5, Kračun, Rajković 1, Bulić 2, Potočić 8
ŠK GORNJE VRAPČE CEDEVITA
Mihalić, Tatović 11, Barić, Balog, Babić 4, Vukičević 2, Nikolić, Šestak 6, Pađen 10, Vrbanec
 
KK PODSUSED – KK ZAPAD 76:56 (18:20,23:7,16:13,16:9)
KK PODSUSED
Purkić, Šoštarić 12, Paun A. 6, Miškulin 22, Gluhović J. 5, Žanić 4, Kupres 2, Gluhović F. 5, Paun M. 20, Lončar 
KK ZAPAD
Kovačević, Bradić 8, Tomić, Škrtić 4, Mitrović 3, Crnković 7, Tomičić 13, Šarić 6, Šiljeg 10, Naglić 5   

Prvi dan turnira “Sutinska vrela 2017”

pehariKK PODSUSED – KK BOSCO 77:29 (28:13,20:6,12:0,17:10)
KK PODSUSED
Purkić 4, Gluhović F. 4, Lončar 2,Paun A.,Kupres 4, Šoštarić 15, Gluhović J. 11, Žanić 5, Vukelić 2, Kiraly 2,Paun 4, Miškulin 24
KK BOSCO
Sekulić, Matasić, Biočić 3, Zovkić, Galetić 4, Vučković 3, Pešorda 9, Kvaternik 2, Jakić 3, Pezdevšek, Grubić 5
 
KK VERN – KK SAMOBOR 35:71 (11:19,14:12,6:15,4:20)
KK VERN
Doko 10,Milaković, Andrić 3, Lazić 4, Rast, Čančar 2, Budimuja 5,Kračun, Rajković, Bulić 5, Potočić 6, Gulija
KK SAMOBOR
Spasevski 6, Knezović 23, Sedlar 13, Kontak 6, Matović 8, Milakara 7, Zovko 8

Šesto izdanje kadetskog turnira “Sutinska vrela 2017.”!

12894529_632952653512685_1627291351_o

Od 02. – 05.1.2017. u SD „Sutinska vrela“ održati će se  6. Božićno novogodišnji  košarkaški turnir „Sutinska vrela“ Podsused 2017 za igrače 2001. godišta i mlađe.

SKUPINA A                                        SKUPINA B

1. KK Podsused                                 1. KK Vern

2. KK Zapad                                       2. KK Samobor

3. KK Bosco                                       3. ŠK Gornje Vrapče Cedevita

 

SATNICA TURNIRA

2.1.2017. PONEDJELJAK

9.15 h                   KK Podsused – KK Bosco            

11.15 h                 KK Vern – Samobor                      


3.1.2017. UTORAK

9.15 h                   KK Vern – ŠK Gornje Vrapče Cedevita  

11.15 h                 KK Podsused – KK Zapad

 

4.1.2017. SRIJEDA

9.15 h                    KK Samobor – ŠK Gornje Vrapče Cedevita         

11.15 h                  KK Zapad – KK Bosco

16,30 – 18,30h       POLUFINALA = A1-B2, A2-B1

 

5.1.2017. ČETVRTAK

9.15 h                   UTAKMICA ZA 5. MJESTO

11.15 h                 UTAKMICA ZA 3. MJESTO

12.50 h                 Natjecanje u tricama

13.15 h                 FINALE

15.00 h                 Podjela priznanja, pehara i medalja

Sretan Božić!

C1: Rudeš prejak

img-20161204-wa0004U nedjelju,18.12.2016. godine, u dvorani Sutinska vrela, odigrana je utakmica 7. kola C1 lige, u kojoj je momčad KK Podsuseda kao gost igrala protiv ekipe KK Rudeš.

Prvu četvrtinu obilježile su brojne pogreške strane KK Rudeš, međutim to Žirafe nisu uspjele iskoristiti. Unatoč greškama, Rudeš je iskoristio svoje prilike i dobio prvu četvrtinu sa 5 koševa razlike (16-11).

U drugoj četvrtini, Žirafe su odlučnijom i čvrstom obrambenom igrom parirali Rudešu te su na kraju uspijeli dobiti četvrtinu.

U trećoj četvrtini Rudeš ubacuje u brzinu više te kažnjava lošu igru Žirafa, dobivši tu četvrtinu sa 10 koševa razlike.

U posljednjoj četvrtini lošu igru prekida Karlo Planinčić koji ubacuje 10 uzastopnih koševa te vraća neizvjesnost u utakmicu. Zadnjih nekoliko minuta u utakmicu ulaze mlađi i neiskusniji igrači koji ne uspijevaju napraviti preokret te konačan rezultat glasi 78:68.

U ovoj utakmici samo su dva igrača bila dvoznamenkasta, Karla Planinčić sa 18 zabijenih koševa i Grgur Damiani sa 11 postignutih koševa. Posebno ističemo Lovru Miljkovića koji je postigao 8 koševa uz 100% šut iz igre.

KK RUDEŠ : KK PODSUSED 78:68 (16:11; 13:14; 24:15; 25:28)
KK PODSUSED
Karlo Planinčić 18, Grgur Damiani 11, Lovro Miljković 8, Bruno Mijač 8, Adrian Iveković 8, K Filipović 5, Lucas Leon Vunić 5, Tin Mladina 3, Filip Jagodić 2, Dominik Kupres 0, Vid Vignjević 0, Borna Žarko 0.

Mlađi kadeti poraženi u Zaprešiću

12873602_631562800318337_203539818_oMlađi kadeti su kao sedmoplasirani iz regularnog dijela županijske lige, u playoffu nastupali protiv drugoplasirane Fortune.

KK Fortuna je od početka utakmice pokazala kako je izraziti favorit pa je njihova prednost rasla od prve do zadnje četvrtine i na kraju je Fortuna zasluženo i uvjerljivo slavila. Kod Žirafa, najviše je pokazao Knežević koji je zabio 11 poena. Ovim porazom mlađi kadeti su se oprostili od natjecanja, ali kao najmlađa ekipa, ovo im je zasigurno bilo korisno iskustvo.

Tablica B1 lige
 
MOMČAD
W
L
P
1.
Univers 8 1 16
2.
Zrinjevac
8
1 16
3.
Medveščak 6 3 15
4.
Podsused 6 3 15
5.
Petrinja 5 4 14
6.
D.Selo 4 5 13
7.
Sisak 3 6 12
8.
Ogulin 3 6 12
9.
Labrada 2 7 11
10.
Otočac 0 9 9
Users on page
Now online: 1
Overall: 130897