Seniori: Poraz od Mladosti

U 10 .kolu Druge lige regije Centar, košarkaši Podsuseda doživjeli su i drugi poraz. Ovoga puta, bolji od njih bili su košarkaši Mladosti rezultatom 73:67 . Utakmica je sve do posljednje četvrtine bila u potpunosti izjednačena a vodstva su se izmjenjivala svakih nekoliko minuta. Ipak, domaćin zadnjih 10 minuta uspijeva prelomiti ritmom i dugačkom rotacijom, dok Žirafe,  u nedostatku dva vrlo bitna igrača, posustaju i greškama ispuštaju dva boda. Najefikasniji igrači bili su Ribarić i Dugandžić sa 16 postignutih poena, a dvocifreni su još bili Validžić sa 13 i kapetan Jesenko sa 11.

KK MLADOST – KK PODSUSED 73:67 (18:15,16:21,19:22,9:20)

KK PODSUSED: Franko Dugandžić 16, Dorian Ribarić 16, Kristijan Validžić 13, Bruno Jesenko 11, Vjeran Grozdanić 6, Lovro Kušec 3, Andrej Penić 2, Marko Divjak 0, Leonardo Mazić 0, Franko Gluhović 0, Luka Jerković 0, Filip Pavo Barić 0.