Kadetima započela županijska liga

Kadeti su započeli sa svojim natjecanjem u županijskoj ligi. Odigrana su već dva kola i nažalost, upisali smo dva poraza na gostujućem terenu. U prvom kolu protiv Dugog sela, odlično smo ušli u utakmicu, sredinom druge četvrtine imali i +15, ali na odmor odlazimo s ne toliko uvjerljivih 24:33. Domaćini u nastavak ulaze puno agresivnije i odlučnije pa u trećoj četvrtini preuzimaju vodstvo, a u četvrtoj i potvrđuju svoju pobjedu. Konačni rezultat bio je 54:47. Naše strijelce predvodili su Sačarić i Vidović sa po 11 poena.

U drugom kolu igrali smo protiv KK Ivanić. U toj utakmici primili smo veliki broj laganih poena iz kontranapada. Osim toga, kada bismo prisilili protivnika na težak šut i promašaj, izostalo je zagrađivanje i skok pa smo primili i preveliki broj poena iz drugog ili trećeg napada. Konačan rezultat glasio je 58:46. Brezovec je s 15 poena bio jedini dvoznamenkasti u našoj ekipi. U idućem kolu tražit ćemo prvu pobjedu protiv KK Fortuna.
KK DUGO SELO – KK PODSUSED 54:47 (7:17, 17:16, 15:4, 15:10)

KK IVANIĆ – KK PODSUSED 58:46 (13:13, 22:16, 12:9, 11:8)