Pobjeda kadeta!

Kadeti su upisali pobjedu protiv Hermes Analitice. Obje ekipe ulaze poprilično nervozno u utakmicu pa prva četvrtina završava s malim brojem poena, a bilo je 11:10 za domaću ekipu. U drugoj četvrtini naši dečki su nešto agresivniji u obrani i koncentriraniji u napadu pa na odmor odlazimo s deset poena prednosti (24:34). U drugom poluvremenu unatoč velikom broju pogrešaka, koje protivnik srećom nije znao kazniti, još malo povećavamo prednost do konačnih 54:72.
Naše strijelce predvodio je Jagatić s 23 poena. Momčadi se priključio i Špehar i odmah pomogao s 14 poena, a vratio nam se i Šimunić s 11 poena.U idućem kolu igramo na domaćem terenu protiv Zagreba.