Poraz kadeta

Kadeti su u subotu igrali protiv Dugog Sela.Ekipa iz Dugog Sela je od samog početka potvrdila status favorita pa prvu četvrtinu vode 19:8, a na poluvrijeme odlaze s +16 (33:17). U nastavku nešto bolja igra naših igrača, ali u nijednom trenutku nismo ugrozili prednost domaćina. Konačni rezultat bio je 59:45 za Dugo Selo, a možda ne bi bilo loše napomenuti kako smo promašili čak 14 slobodnih bacanja. U napadački vrlo lošoj utakmici naše ekipe, jedini dvoznamenkasti igrač bio je Šimunić s 12 poena.

KK DUGO SELO – KK PODSUSED 59:45 (19:8, 14:9, 12:9, 14:19)
KK PODSUSED: Mislav Šimunić 12, Fran Jagatić 9, Lucas Andres Mora Asić 8, Pavao Maršić 6, Šimun Džajkić 5, T Brkić 4, Ante Čavar 1, Luka Lacković 0, Karlo Andrijević 0, Mislav Grizelj 0.