Mlađi kadeti zamalo do nevjerojatnog preokreta!

KK MAKSIMIR – KK PODSUSED 59:57 (25:17,14:10,18:12,2:18)

KK PODSSUSED: Jan Hakenberg 25, Andrija Medić 14, Matej Šćurić 10, Lovro Mrinjek 4, Marko Andrić 4, Fran Kršnjavi 0, Leon Starčević 0, Filip Prskalo 0, Ivan Gašpar 0.

Mlađi kadeti su na otvaranju sezone odmjerili snage sa KK Maksimir. Šikanirani zbog opravdanih izostanaka Žirafe su jedva skupile devet igrača. Prve tri četvrtine Maksimir je dominirao i s pravom više puta odlazio na dvoznamenkastu prednost, nakon koje bi se naši dečki konsolidirali i smanjivali tu prednost na svega nekoliko poena. Početkom četvrte četvrtine Maksimir postiže prvi koš u istoj i odlazi na +20. I kada se mislilo da je utakmica gotova, Žirafe pale “killer mod” i rade seriju 18:0 ne dopuštajući domaćinima da postignu niti jedan koš do kraja utakmice. Nažalost usfalilo je par desetaka sekundi i ovaj preokret bi bio okrunjen pobjedom. Ostaje žal za lošom igrom u prve tri četvrtine posebice u obrani čime se dopustilo Maksimiru da olako puni naš koš. Sljedeću utakmicu igramo u nedjelju protiv N. Zagreba, ponovno u gostima.