Kadeti pali u posljednjoj četvrtini

Kadeti su u nedjelju odigrali prvo kolo prve kadetske lige, a protivnik je bio KK Mladost.Ulazak u utakmicu nije bio najbolji pa gosti sredinom prve četvrtine imaju okruglih 10 razlike (9:19). Nakon toga smo ipak malo posložili redove pa do kraja četvrtine smanjujemo na 18:23. U drugoj četvrtini Mladost podiže ritam igre i s nekoliko laganih poena iz polukontre i kontre ponovo bježi na 10 razlike. Na odmor se odlazi pri rezultatu 33:43. Nakon velikog odmora, Podsused pokazuje puno bolje lice pa agresivnijom igrom na oba kraja terena i serijom od čak 17:0 dolazi do rezultata 60:54. Ubrzo nakon naše serije, u zadnjoj četvrtini i Mladost odgovara serijom 0:10. Naši dečki su se potrošili dok su stizali rezultat i čini se da nije bilo dovoljno energije i koncentracije u završnici. Na kraju zaslužena pobjeda Mladosti rezultatom 69:85.Strijelce Podsuseda predvodili su Brezovec s 23 poena i P. Folnović s 20. Dvoznamenkast je bio još i Levak koji je postigao 11 poena.
Idući vikend čeka nas utakmica protiv KK Cedevita Junior.

KK Podsused – KK Mladost 69:85 (18:23, 15:20, 28:16, 8:26)
KK Podsused: Ian Brezovec 23, Pavel Folnović 20, Vid Levak 11, Toni Sačarić 7, Roko Odak 6, Ivan Brkić 2, Vid Folnović 0, Ivan Ević 0, Fran Čičin – Karlov 0, Dominik Zadro 0, Ivan Kršnjavi 0.