Seniori

Seniori nastavili pobjednički niz!

U 5.kola Druge muške lige KK Podsused je slavio na gostovanju kod KK Univers Bosca. Na samome početku se vidjelo da je Podsused kvalitetnija ekipa, u prvoj četvrtini primili su samo 8 poena. Prvo poluvrijeme je teklo glatko za dečke iz Podsuseda iz završavaju ga sa rezultatom 34:22. Početkom treće četvrtine došlo je do male krize u redovima Podsuseda, Univers Bosco ulazi u četvrtinu sa serijom 7:0, ali motivirana ekipa Podsuseda nije potonula zbog toga već pokazala da je daleko kvalitetnija ekipa i vratila utakmicu na pravi kolosjek. KK Podsused ovom je utakmicom došao do svoje 5 ovosezonske pobjede i ostaje vodeća ekipa lige.

KK PODSUSED – KK UNIVERS BOSCO 66:53 (18:8,19:14,15:19,20:12)

KK PODSUSED: Kristijan Validžić 18, Dorian Ribarić 11, Sven Abramović 11, Franko Dugandžić 6, Bruno Jesenko 6, Andrej Penić 4, Leonardo Mazić 4, Bruno Srabotnak 4, Lovro Kušec 3, Vice Lončar 2, Marko Divjak 0, Vjeran Grozdanić 0.

KK UNIVERS BOSCO: Leon Šljivarić 23, Mihael Linde 11, Luka Šimunović 7, Marat Kos 6, Sven Olah 4, Sven Gavranović 2, Jakov Čengić 0, Ivor Vušak 0, Malik Ndiaye Cvijanović 0, Šimun Flegar 0.