Seniori nakon Ivanića sami na vrhu!

U 6.kola Druge muške lige KK Podsused je slavio na gostovanju kod KK Ivanića. Žirafe su odlično otvorile utakmicu usprkos neugodnom kasnom nedjeljnom terminu. Prvo poluvrijeme je završilo 41:37 u korist Podsuseda. Početkom treće četvrtine došlo je do male krize u redovima Podsuseda, Ivanić bolje  ulazi u treću četvrtinu, ali nekoliko odličnih trica vraća ekipu Podsuseda u utakmicu. U posljednjoj četvrtini Žirafe pokazuju veću želju za pobjedom i zasluženo dolaze do nje. KK Podsused ovom je utakmicom došao do svoje 6 ovosezonske pobjede i ostaje vodeća ekipa lige, dok je do sad neporaženi N.Zagreb izgubio od KK D.Selo. Time je KK Podsused zasjeo na vrh ligaške ljestvice kao jedina neporažena ekipa.

KK IVANIĆ – KK PODSUSED 71:76 (17:23,20:18, 22:15,12:20)

KK PODSUSED: Kristijan Validžić 22, Dorian Ribarić 15, Franko Dugandžić 15, Sven Abramović 12, Andrej Penić 6, Bruno Jesenko 4, Vjeran Grozdanić 2, Vice Lončar 0, Lovro Kušec 0, Marko Divjak 0.

KK IVANIĆ: Kristijan Razumić 26, Marko Nemec 19, Matija Maljić 11, Roman Čimbur 10, Tin Acinger 3, Luka Cindrić 2, Lovro Jelača 0, Petro Pajur 0, Matija Bunjevac 0, Ivor Štefanović 0, Ivica Petričević 0.