Polovičan uspjeh kadeta

U nedjelju je druga kadetska ekipa igrala protiv KK Pešća. Naši kadeti jako loše ulaze u utakmicu, ali nakon time outa ipak se bude i smanjuju početni zaostatak, a na poluvrijeme odlazimo s minimalnom prednosti. U drugom poluvremenu smo se malo rezultatski odvojili, ali nikako nismo mogli prelomiti utakmicu. Na kraju teško izborena pobjeda, a konačni rezultat bio je 48:52. Nitko nije bio dvoznamenkast, ali smo imali više ujednačenih strijelaca – Sačarić je zabio 9, Vidović 8, a Zadro i Mora Asić po 7 poena.
KK PEŠĆA – KK PODSUSED 48:52 (13:9, 8:14, 16:15, 11:14)

KK PODSUSED: Toni Sačarić 9, F Vidović 8, Dominik Zadro 7, Lucas Andres Mora Asić 7, Ivan Medić 5, Ivan Brkić 5, Zvonimir Urukalović 3, Ivan Ević 3, Vid Folnović 2, Edi Pleše 2, Matija Košćak 1, Pavao Maršić 0.

Nakon njih na teren je izašla i prva ekipa koja je poražena od KK Cedevita Junior. Gosti su od samog početka pokazali kako su izraziti favoriti u ovoj utakmici. Razlika je rasla iz minute u minutu do konačnih 49:124. Dvoznamenkasti u našim redovima bili su Levak (14p), Odak (12p) i Vidović (10p).
KK PODSUSED – KK CEDEVITA JUNIOR 49:124 (13:31, 12:30, 11:30, 13:33)

KK PODSUSED: Vid Levak 14, Roko Odak 12, F Vidović 10, Ian Brezovec 8, Ivan Kršnjavi 3, Pavel Folnović 2, Ivan Brkić 0, Ivan Medić 0, Lucas Andres Mora Asić 0, Toni Sačarić 0.