Seniori i dalje ne znaju za poraz

U 7. kolu Druge muške lige Centar, KK Podsused je ugostio ekipu KK Maksimira. U sukobu Zagrebačkog istoka i zapada, KK Podsused kao predstavnik zapadne strane na domaćem terenu pokazuje zašto je vodeća ekipa lige. U samo otvaranje utakmice Žirafe su ušle odlučno i motivirano, prva četvrtina je završila rezultatom 28:11 u korist Žirafa. U drugoj četvrtini ekipa KK Maksimira je počela igrati zonsku obranu, što je rezultiralo manjim brojem poena u toj četvrtini. KK Podsused na poluvrijeme odlazi sa prednosti od 12 poena.

Ekipa iz Maksimira otvara drugo poluvrijeme čvrstom obranom, ali Bruno Srabotnak (22 poena) sa nekoliko uzastopnih koševa razbija tu obranu i odvodi Podsused na nedostižnu prednost. Utakmica je završena u mirnom i opuštenom ritmu. Žirafe ovom utakmicom povezuju svoju 7 uzastopnu pobjedu i cementiraju svoje mjesto na vrhu ljestvice.

KK PODSUSED – KK MASKIMIR 90:71 (28:11,17:22,26:21,19:17)

KK PODSUSED: Bruno Srabotnak 22, Kristijan Validžić 19, Sven Abramović 13, Dorian Ribarić 11, Vjeran Grozdanić 9, Bruno Jesenko 6, Leonardo Mazić 5, Andrej Penić 3, Franko Gluhović 2, Lovro Kušec 0, Vice Lončar 0.

KK MASKIMIR: Luka Mohač 23, Filip Varga Brzica 17, Borna Dramalija 13, Vid Bedeković 10, Ivan Dadić 7, Stefano Čiča 1, Patrik Huzanić 0, Denis Ivan Vratarić 0, Jakob Ivan Košak 0, Lovro Perić 0, Matej Špoljarić 0.