Uncategorized

Juniori otvorili sezonu pobjedom

U prvom kolu 1. juniorske lige (17.-29. mjesta) košarkaši Podsuseda ugostili su vršnjake iz KK Dinamo Zagreb II te nakon produžetaka upisali pobjedu rezultatom 72:68. Iako su gosti na poluvremenu imali dvocifrenu prednost ( 28:38 ) , Žirafe konačno u trećoj četvrtini uspijevaju nametnuti svoju igru i rezultatski se približiti protivniku. U zadnjoj dionici gledamo vrlo uzbudljiv susret , a posljedica toga su i dodatnih 5 minuta nakon izjednačenog rezultata ( 63:63 ). Žirafe koševima Radnića iz igre i Gluhovića sa linije slobodnih bacanja slamaju otpor gostiju te donose pobjedu 72:68. Čak četiri dvoznamenkasta igrača predvodili su domaće . Barić , Jerković i Gluhović zabili su po 17 poena , a Radnić 11.

KK PODSUSED – KK DINAMO ZAGREB II 72:68 (17:19,11:19,19:8,16:17,9:5)

KK PODSUSED: Luka Jerković 17, Filip Pavo Barić 17, Franko Gluhović 17, Borna Radnić 11, Pavel Folnović 6, Roko Odak 4, Vid Levak 0, Toni Sačarić 0, Matej Guliš 0, Domagoj Brkić 0.