Kadeti neuspješni….

Prva kadetska ekipa igrala je protiv KK Bosco. Odigrali smo jako loše prvo poluvrijeme (54:15) pa dojam teško može popraviti nešto bolje drugo poluvrijeme (46:38). Konačni rezultat bio je 100:53, a naše strijelce predvodili su Brezovec s 18 i Levak s 13 poena. U četvrtak nas očekuje utakmica protiv Akademije Mrav, utakmica koje je bila odgođena zbog izolacija i samoizolacija naših igrača.
KK BOSCO – KK PODSUSED 100:53 (28:9, 26:6, 28:18, 18:20)
KK Podsused: Ian Brezovec 18, Vid Levak 13, Roko Odak 9, F Vidović 4, Pavao Maršić 4, Toni Sačarić 3, Ivan Medić 2, Ivan Ević 0, Lucas Andres Mora Asić 0.

Druga kadetska ekipa odigrala je susret protiv KK Krapina. Odigrali smo odlično prvo poluvrijeme i na veliki odmor otišli s +8. Na žalost, vrlo rano smo ušli u probleme s faulima,zbog čega su nositelji igre imali smanjenu minutažu što je ekipa Krapine dobro iskoristila. U trećoj četvrtini preuzimaju vodstvo, a u četvrtoj odlaze na nedostižnu prednost. Utakmica je završila rezultatom 72:57. Naše strijelce predvodili su Vidović s 19 i Medić sa 16 poena.
KK KRAPINA – KK PODSUSED 72:57 (14:18, 12:16, 20:7, 26:16)
KK Podsused: F Vidović 19, Ivan Medić 16, Toni Sačarić 7, Pavao Maršić 6, Matija Košćak 4, Zvonimir Urukalović 4, Edi Pleše 1, Ivan Ević 0, Lucas Andres Mora Asić 0.