Juniori do novih bodova u Novskoj

U 5.kola 1.Juniorske lige (17.-29.mj) KK Podsused je slavio na gostovanju kod KK Novska. Na samome početku vidjelo se da je Podsused bolje ušao u utakmicu te poveo rezultatom 15:0, Prvu četvrtinu završila se sa rezultatom 25:9. Do pouvremena je za dečke iz Podsuseda sve prošlo vrlo glatko i na veliki odmor odlazi se sa rezultatom 61:26. Na samom početku treće četvrtine dečki iz Podsuseda stisnuli su obranu te primili samo 3 poena. Juniori su ovom utakmicom došli do svoje treće ovosezonske pobjede i trenutno zauzimaju 5.mjesto na tablici.

KK NOVSKA – KK PODSUSED 44:108 (9:24,17:37,3:19,15:28)