Uncategorized

Kadeti pri kraju prvoligaške avanture

Kadeti su prošli četvrtak igrali zaostalu utakmicu iz prvog dijela sezone protiv Akademije Mrav. Gosti nešto bolje ulaze u utakmicu, ali do kraja prvog poluvremena naši dečki hvataju priključak odigravši  nekoliko dobrih obrana iz kojih smo došli do laganih poena u kontranapadu. Ipak, u drugom dijelu ponovo bolji gosti, ali ovaj put bez bolje reakcije naših igrača pa gosti utakmicu završavaju s +24 (68:92). Naše strijelce predvodio je Brezovec s 31 poenom, a dvoznamenkasti su bili i Levak (16p) te Odak (13p).
KK PODSUSED – KK AKADEMIJA MRAV 68:92 (19:27, 24:19, 11:18, 14:28)
KK PODSUSED: Ian Brezovec 31, Vid Levak 16, Roko Odak 13, Toni Sačarić 6, Dominik Zadro 2, Zvonimir Urukalović 0, Lucas Andres Mora Asić 0, Ivan Medić 0, Ivan Kršnjavi 0.

Već u subotu, kadeti su odigrali susret protiv KK Dinamo. Odigrali smo još jedno dobro prvo poluvrijeme pa na odmor odlazimo s još uvijek aktivnim rezultatom (42:35). U drugom poluvremenu Dinamo ubacuje u višu brzinu, a naša desetkovana ekipa to ne može pratiti. Dinamo na kraju bježi na okruglih 40 razlike (98:58). Levak je zabio 16 poena, a pratio ga je Sačarić s 12 poena. Ovu subotu igramo zadnje kolo, opet protiv Akademije Mrav. Nadamo se kako ćemo napokon jedan susret odigrati u kompletnom sastavu i tako probati stići i do prve pobjede.
KK DINAMO – KK  PODSUSED 98:58 (23:14, 19:21, 28:11, 28:12)
KK PODSUSED: Vid Levak 16, Toni Sačarić 12, Ian Brezovec 8, F Vidović 8, Lucas Andres Mora Asić 6, Roko Odak 6, Ivan Medić 2, Mislav Šimunić 0.