Juniori uvjerljivi u obje utakmice ovoga vikenda!

U  10.kolu 1. Juniorske lige (17.-29.) KK Podsused je slavio doma protiv KK Pešće. Dečki su utakmicu shvatili previše olako te su prelagano ušli u igru zbog čega ih dečki iz KK Pešće kažnjavaju lakim poenima, ali naši dečki se ne predavaju te poluvrijeme završavaju rezultatom 37:23. U drugo poluvrijeme naši dečki ulaze ozbiljniji i koncentriraniji te ne daju protivniku da dođe do lakih poena i čvrstom obranom završavaju utakmicu rezultatom 97:55. Podsused je ovime došao do svoje 6. pobjede za redom te zauzima 3. mjesto na tablici.

KK PODSUSED – KK PEŠĆA 97:55(22:6,15:17,27:14,33:18)

KK PODSUSED: Filip Pavo Barić 30, Ian Brezovec 18, Franko Gluhović 18, Luka Jerković 8, Vid Levak 6, Borna Radnić 6, Roko Odak 4, Filip Vidović 3, Ivan Brkić 2, Matej Guliš 2, Ivan Kršnjavi 0, Dražen Štrlek 0.

KK PEŠĆA: Nikola Klepac 22, Sandro Kliškinjić 13, Dario Herceg 9, Filip Vračević 6, Franjo Novosel 5, Ivan Jambrečić 0, Fran Remenar 0, Fran Zadro 0

U 6.kolu 1. Juniorske lige (17.-29.) KK Podsused je u utakmici zaostatka slavio doma protiv KK Jaska. Naši dečki su u utakmicu ušli vrlo čvrsti, fokusirani i željni pobjede. Nisu dali protivniku da dođe do laganih koševa te iz brzih kontranapda samo povećavali prednost. Prvo poluvrijeme završavaju rezultatom 60:17 te tako odlaze u svlačionicu mirnih glava. U drugo poluvrijeme dečki su ušli također ozbiljno te svojom sjajnom igru završavaju utakmicu konačnim rezultatom 101:42. Podsused je ovime došao do svoje 7.pobjede za redom te stoji čvrsto na 3.mjestu na tablici.

KK PODSUSED- KK JASKA 101:42(34:8,26:9,25:11,16:14)

KK PODSUSED: Filip Pavo Barić 28, Ivan Kršnjavi 20, Ian Brezovec 12, Vid Levak 12, Franko Gluhović 9, Roko Odak 6, Luka Jerković 4, Filip Vidović 4, Matej Guliš 4, Ivan Brkić 2, Borna Radnić 0.

KK JASKA: Tin Frešl 23, Marin Šaban 9, Adrian Bokulić 8, Luka Štimac 2, Domagoj Bubanović 0, Mihael Badanjak 0, Ante Marušić 0, Lovro Kolarić 0.