Seniori do pobjede sa zvukom sirene!

U 27. kolu Druge seniorske lige naši košarkaši ugostili su Ivanić u subotu 26. veljače. Naši kao u već nekom uobičajenom stilu sporije ulaze u utakmicu te im je trebalo vremena da uhvate pravi ritam. Teško se bilo prilagoditi na zonsku obranu gostiju, koji su došli sa samo 7 igrača, te je na poluvremenu rezultat bio u korist Ivanića 34:42. Žirafe u nastavku uspijevaju sustići zaostatak te u super ludoj završnici košem sa zvukom sirene Doriana Ribarića stižu do nove pobjede. Najbolji pojedinci bili su upravo Ribarić sa 21 i Spaseski Baburek sa 15 postignutih poena. Kod gostiju Nemec je upisao 27, a Čimbur 23 poena.

KK PODSUSED – KK IVANIĆ 86:85 (14:20,20:22,28:22,24:21)

KK PODSUSED: Dorian Ribarić 21, Roko Spaseski Baburek 15, Lovro Kušec 13, Bruno Jesenko 8, Vanja Miletić 8, Luka Jurički 7, Sven Abramović 6, Srđan Moravček 5, Bruno Srabotnak 3, Luka Jerković 0, Franko Gluhović 0, Marko Divjak 0.