Kadeti neuspješni protiv Dugog Sela

U  drugom kolu, kadeti su ugostili ekipu Dugog Sela.Ulazak u utakmicu i cijelo prvo poluvrijeme bili su poprilično izjednačeni pa na odmor odlazimo s -2 poena. Sredinom treće četvrtine upali smo u crnu rupu. U tom periodu gosti rade seriju 7:0, a četvrtina završava rezultatom 50:61. U zadnjoj četvrtini gosti uspješno brane prednost, ne dozvoljavaju našim dečkima povratak u utakmicu i zasluženo pobjeđuju rezultatom 75:65.Strijelce  u našoj ekipi predvodio je Jagatić s 19 poena, a pratio ga je Šimunić s 12.U idućem kolu igramo u gostima protiv KK Samobor.

DUGO SELO – PODSUSED   75:65 (20:15, 19:22, 22:13, 14:15

PODSUSED: Fran Jagatić 19, Mislav Šimunić 12, Šimun Džajkić 9, Lucas Andres Mora Asić 8, Vedran Miletić 8, Zvonimir Urukalović 3, Filip Vidović 2, Pavao Maršić 2, Ante Čavar 2, Fran Čičin – Karlov 0, Luka Lacković 0, Borna Pažanin 0.

DUGO SELO: Luka Josipović 22, Luka Šutalo 19, Josip Šarić 16, Rene Misović 7, Filip Martinčić 5, Mihael Anđelić 5, Matija Kuprešak 1, Matija Pujić 0, Stjepan Marčinković 0, Marijan Pejić 0, Andrija Pranjić 0, Dominik Matić 0.