Poraz juniora

Žirafe su u nedjelju odigrale prvu od tri utakmice u sklopu kvalifikacija za 1.juniorsku ligu , te nažalost uvjerljivo izgubili od KK Mladost rezultatom 112:66.Utakmicu je od prve minute presudila zonska obrana domaćina i pregršt “laganih” koševa nakon izgubljenih lopti. Tek u drugoj četvrtini uspjeli smo se priviknut , te s nekoliko ubačaja za tri poena , parirati izuzetno raspoloženim košarkašima Mladosti. Nažalost, samo 10 minuta dobre igre nije bilo dovoljno da dođemo do pozitivnog rezultata ,pa ćemo priliku za prvu pobjedu čekati do sljedeće utakmice. U skromnoj predstavi , najefikasniji su bili Barić s 21 poenom i Brezovec s 14.

MLADOST – PODSUSED   112:66 (30:15, 20:19, 36:15, 26:17)
Podsused: Magdić 3, Štrlek, Radnić 4, Barić 21, Brezovec 14, Golubić, Gluhović 6, Kršnjavi 6, Odak 12, Medić, Levak, Brkić

Mladost: Mršić 19, Nempis 3, Osmokrović 2, Wilder 14, Kroflin 13, Živolić 12, Andrić 2, Kelek 21, Oreški 3, Kusanović 3, Ivanko 18, Mršo 2