Kadeti poraženi od Sesveta

Kadeti su u subotu odigrali utakmicu protiv KK Sesvete.Prva četvrtina bila je poprilično izjednačena, ali gosti u drugoj bježe na +8. Nakon velikog odmora zaigrali smo bolje i na ulasku u zadnju četvrtinu zaostajemo samo 3 poena. Ta razlika bila je i u samoj završnici utakmice kada na žalost nismo pogodili tricu za produžetak. Konačni rezultat bio je 58:62. Naše strijelce predvodili su Jagatić (30p) i Vidović (13p).U idućem kolu igramo u gostima protiv Hermes Analitice.
KK PODSUSEDKK SESVETE 58:62 (12:13, 10:17, 25:20, 11:12)

KK Podsused: Fran Jagatić 30, Filip Vidović 13, Lucas Andres Mora Asić 6, Vedran Miletić 3, M Grizelj 2, Luka Lacković 2, Zvonimir Urukalović 2, Karlo Andrijević 0, Pavao Maršić 0, Ivan Brkić 0.

KK Sesvete: Gregor Kulić 22, Mihovil Jurić 10, Dominik Barišić 9, Jurica Pakšec 7, Josip Šarlog 5, Pavao Zovko 5, Petar Kolman 2, Niko Kovač 2, Mateo Kustura 0.