Poraz juniora u posljednjoj utakmici kvalifikacija

Juniori su odigrali i posljednju utakmicu kvalifikacija za prvu ligu te nažalost upisali i treći poraz. Ovog puta bolji su bili košarkaši Dinama rezultatom 54:77. Od prve minute su košarkaši Dinama nametnuli svoj ritam , dok su Žirafe samo u navratima uspjeli izaći na kraj sa vrlo dobrom i raspoloženom gostujućom ekipom predvođenom Pavlicom (31p). Nakon zaostatka na poluvremenu (26:43), početkom treće četvrtine uspijevamo tricama Odaka i Barića smanjiti zaostatak, međutim ta rezultatska napetost nije dugo potrajala, a gosti do kraja utakmice rutinirano uzimaju dva boda. Barić s 13 poena i Gluhović s 12 ponovo su predvodili Žirafe.