Pretkadeti ispustili pobjedu nakon velikog preokreta!

Pretkadeti KK Podsused su u iznimno uzbudljivoj utakmici protiv KK Jaska zamalo došli do nove pobjede. Loš ulazak u utakmicu (10:0), a zatim i poprilično neuspješna druga četvrtina imale su za posljedicu da su domaćini vodili i velikih 18 razlike. Na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 36:22. U drugom poluvremenu vidjeli smo neke druge Žirafe u odnosu na prvo poluvrijeme. Vrhunskom obranom dopustili su domaćinima da u cijelom drugom dijelu utakmice postignu svega 13 poena i samim time ulaskom u posljednju dionice izjednačili brojke na semaforu (42:42). Nažalost snage za prelamanja utakmice u svoju korist Žirafe ipak nisu imale. Iako je upisan bolan poraz, veseli igra koju su dečki iz Podsuseda pokazali u drugom dijelu. Sljedeću utakmicu odlazi se u Samobor čime počinje drugi dio natjecanja.

KK JASKA – KK PODSUSED 49:45 (22:11,17:11,6:16,7:7)

KK PODSUSED: Mrinjek 8, Hrastinski 9, Šćurić 16, Čižmak 6, Blašković 2, Medić 4, Prskalo, Kalac, Novak, Oršulić, Grgec, Gašpar