Pobjeda kadeta na početku kvalifikacija

Prva kadetska ekipa pobijedila je u prvom nastupu u kvalifikacijama za drugu kadetsku ligu. U gostima kod druge ekipe Dubrave, počeli smo nervozno, što je rezultiralo vodstvom domaćina 11:4. Nakon toga malo smo stabilizirali igru i poveli 19:17. U zadnjoj minuti prve četvrtine radimo dvije greške te domaćin okreće na 21:19, ali Jagatić u preostalih 5 sekundi uspijeva pogoditi tricu sa zvukom sirene za vodstvo 22:21 na kraju te četvrtine. U drugoj četvrtini nestalo je naše početne zbunjenosti, pojačali smo igru u obrani što je rezultiralo vodstvom 46:39 na poluvremenu. U trećoj četvrtini još dižemo ritam i pred zadnju četvrtinu vodimo uvjerljivih 19 razlike. Do kraja su priliku za igru dobili svi igrači, a utakmica je završila rezultatom 96:76. Čestitke ekipi i trenerima, samo tako dalje!

Sastav: Jagatić 41, Jakuš, Čižmak 10, Grgec, Šćuric 8, Hrastinski 9, Hakenberg 2, Blašković, Andrić, Džajkić 6, Urukalović 20, Pažanin